Zespół muzyczny KOMFORT

Strona główna  |  Kontakt  |  Mp3 i Video  |  Wesele  |  Studniówka

Zawartość witryny

Zespół weselny - Zespół na wesele - Jak wybrać?

Kochani, jak wybrać zespół weselny, który spełni Wasze oczekiwania?

Wbrew pozorom nie jest to trudne zadanie, aczkolwiek musi być spełnionych kilka podstawowych zasad.

Oto one:

1. Osoby grające w orkiestrze weselnej przede wszystkim muszą wiedzieć, jakimi prawami rządzą się takie uroczystości. Niestety nie da się tego wyczytać w książkach, a wiedzę taką zdobywa się całymi latami, ponieważ często z pozoru dwa bardzo podobne wesela (podobna ilość gości, podobny wiek itp.) bywają zupełnie inne, i wierzcie, trzeba wykazać się ogromną kreatywnością aby sprostać niespodziewanym sytuacjom, jednak wysiłek ten i całe mnóstwo zagranych imprez to bardzo ważne zdobyte DOŚWIADCZENIE, które w perspektywie czasu skutkuje profesjonalną i dobrze wykonaną pracą, czego z kolei konsekwencją jest uśmiech i zadowolenie Pary Młodej oraz Gości. 

2. Dobry zespół weselny to taki, który nie stoi w miejscu. To ciągła praca  nad swoimi umiejętnościami artystycznymi ale też i praca nad repertuarem weselnym, który łączy pokolenia, co jest niezmiernie bardzo ważne, ponieważ bywalcy wesela to często aż trzy pokolenia: Dziadkowie, Rodzice, Młodzi. Zespół KOMFORT o tym doskonale wie, dbamy o tych starszych i o tych młodszych. Gramy i "Prywatki" i "Ona tańczy dla mnie" :)

3. Czy istnieje pojęcie: Najlepszy zespół weselny? Ależ tak! Najlepsza orkiestra weselna to taka, która spełni oczekiwania Pary Młodej i Gości :)

4. Kiedyś jeden z gości powiedział nam takie słowa: Jak nie ma saksofonu na weselu to wesele jest nijakie. My się z tym zgadzamy, dlatego też Zespół KOMFORT zadbał o to, żeby w swoim składzie zapewnić ten tzw. "Królewski Instrument" :) Zespół KOMFORT to zespół z SAKSOFONEM

5. Dobry zespół weselny powinien pracować na profesjonalnym sprzęcie muzycznym, co daje gwarancję klarownego i miłego dla ucha brzmienia, oraz możliwość dostosowania się do indywidualnych potrzeb.

6. Bardzo ważną sprawą w dobrym zespole weselnym są wokale, czyli głosy osób śpiewających, a szczególnie ich barwa. W tym miejscu musimy się pochwalić, iż wokalistka zespołu KOMFORT to "kontralt", czyli innymi słowy najlepszy rejestr wokalny żeński na wielogodzinne śpiewanie, jest to ogromną rzadkością wśród zespołów weselnych z wokalistkami, dlatego tym bardziej pragniemy podkreślić ten fakt. Oczywiście w zespole KOMFORT nie brakuje też wokalu męskiego, i również o bardzo miłej barwie głosu.

7. Podsumowując cechy wyboru najlepszego zespołu weselnego, zakończymy na zaangażowaniu i pasji. Jeśli ktoś lubi grać, to po prostu to widać i słychać, i zwyczajnie udziela się to wszystkim, oczywiście w bardzo pozytywnym znaczeniu :)

POZDRAWIAMY

ZESPÓŁ WESELNY KOMFORT z Ostrowca Św.

tel.: +48 507 387 337 - Zapytaj o wolny termin

Zespół weselny KOMFORT

Zespół KOMFORT gra na terenie województw: świętokrzyskie, mazowieckie, małopolskie, podkarpackie, lubelskie

w miastach m.in.: Kielce, Radom, Lublin, Warszawa, Kraków, Sandomierz, Rzeszów, w odległości do około 180km od miasta Ostrowca w woj. świętokrzyskim

Na wesele

Zabawy weselne

Oczepiny

Tradycja oczepin, bez których nie może obejść się naprawdę udane wesele. Najlepsze zabawy weselne.

więcej...

Podziękowania

dla rodziców

Czyli o tym, w jaki sposób można podziękować rodzicom, przyjaciołom i gościom za pomoc w przygotowaniu uroczystości, a także za przybycie i wspólną zabawę.

więcej...

Zaprzyjaźnione strony

Sprężarki Pompy Zawory Osuszacze

 

Sprężarki śrubowe, tłokowe, części do sprężarek

Filtry powietrza, filtry oleju, separatory oleju do sprężarek powietrza, konkurencyjne ceny.

Kompletna oferta na pompy perystaltyczne, zatapialne, napowietrzanie, z pierścieniem wodnym

więcej...

EcoFilter.pl

 

Kompletna oferta dla przemysłu i producentów urządzeń, sprężarki śrubowe, zawory spustowe, separatory oleju i wody z kondensatu, akcesoria i części, łopatki grafitowe Becker, Rietschle, filtry powietrza, filtry i separatory oleju

 

Filtry sprężonego powietrza, wkłady filtracyjne, filtry zewnętrzne, patrony, filtry ze stali nierdzewnej, filtry papierowe, filtry poliestrowe, filtry filtracyjne, wkład filtracyjny do obudowy zewnętrznej, filtry próżniowe, filtry ciśnieniowe

więcej...

 

opracowanie i treść ©2009 - Zespół muzyczny KOMFORT