Zespół muzyczny KOMFORT

Strona główna  |  Kontakt  |  Mp3 i Video  |  Wesele  |  Studniówka

Zawartość witryny

Zabawy studniówkowe

   Każda studniówka może zostać urozmaicona zabawami. Zabawy studniówkowe przeprowadza się w godzinach około północnych. Poniżej przedstawiamy przykładowe zabawy.

 

 

Wybory Miss Studniówki

Wybieramy po dwie uczestniczki z każdej klasy. Dziewczyny ustawiają się w jednym rzędzie przodem do sceny. Zespół zaczyna grać, dziewczyny zaczynają tańczyć i od tego momentu pozostali uczniowie ustawiają się za wybraną przez siebie kandydatką. Ta dziewczyna, która będzie miała za sobą największą liczbę uczniów wygrywa i zostaje Miss Studniówki, a także otrzymuje pamiątkową szarfę, informującą o tym fakcie.

 

Wybory Mister Studniówki

Zasady podobne jak przy wyborach Miss. Wybieramy po dwóch kandydatów z każdej klasy. Panowie ustawiają się w rzędzie przodem do sceny. Zespół zaczyna grać, panowie się prezentują a pozostali uczniowie ustawiają się za swoim wybranym kandydatem.  Uczeń, który będzie miał za sobą największą liczbę uczniów zostaje Misterem Studniówki i także otrzymuje pamiątkową szarfę.

 

Dziewczyny kontra chłopaki

Sprawdzamy czy dziewczyny czy chłopcy lepiej przygotowali się do matury. W pierwszej kolejności wybieramy po 2 uczennice z każdej klasy i kolejno zadajemy im po dwa pytania, na które muszą odpowiedzieć. Za każdą prawidłową odpowiedź dziewczyny otrzymują punkt. Następnie po serii pytań dla dziewczyn, zapraszamy po dwóch chłopców z każdej klasy, którym także zadajemy po dwa pytania. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymują punkt. Punkty sumujemy a następnie podajemy wynik zabawy. Zabawa jest naprawdę bardzo żywiołowa i wesoła, odpowiedzi często "powalają na kolana" :) Uczniowie wykazują się niesamowitą wyobraźnią!!!

 

Tupany

Zabawę przeprowadza się około północy. Uczniowie mogą przebrać się za kowbojów czy piratów i tańczą swój układ poloneza mocno przytupując na trzeci krok. Należy przygotować we własnym zakresie miks poloneza i wybranych przez siebie ulubionych szybkich utworów (np. Polonez, Final Cutdown, Polonez, Kanikuły itd.). Gdy gra Polonez idzie się jedynie przytupując, gdy gra inny utwór uczniowie biegną zachowując elementy układu Poloneza. Zabawa wymaga pewnego przygotowania, dlatego uczniowie powinni wcześniej przygotować taki miks utworów i kilka razy przećwiczyć tą zabawę w warunkach szkolnych.

 

Forma podziękowania

Często uczniowie przygotowują własne układy taneczne z dedykacją dla swoich profesorów, dziękując im tym samym za przekazaną wiedzę i przygotowanie do matury. Wymaga to jednak dobrej integracji i klasa musi być bardzo zgrana.

 

Na wesele

Zabawy weselne

Oczepiny

Tradycja oczepin, bez których nie może obejść się naprawdę udane wesele. Najlepsze zabawy weselne.

więcej...

Podziękowania

dla rodziców

Czyli o tym, w jaki sposób można podziękować rodzicom, przyjaciołom i gościom za pomoc w przygotowaniu uroczystości, a także za przybycie i wspólną zabawę.

więcej...

Zaprzyjaźnione strony

Sprężarki Pompy Zawory Osuszacze

 

Sprężarki śrubowe, tłokowe, części do sprężarek

Filtry powietrza, filtry oleju, separatory oleju do sprężarek powietrza, konkurencyjne ceny.

Kompletna oferta na pompy perystaltyczne, zatapialne, napowietrzanie, z pierścieniem wodnym

więcej...

EcoFilter.pl

 

Kompletna oferta dla przemysłu i producentów urządzeń, sprężarki śrubowe, zawory spustowe, separatory oleju i wody z kondensatu, akcesoria i części, łopatki grafitowe Becker, Rietschle, filtry powietrza, filtry i separatory oleju

 

Filtry sprężonego powietrza, wkłady filtracyjne, filtry zewnętrzne, patrony, filtry ze stali nierdzewnej, filtry papierowe, filtry poliestrowe, filtry filtracyjne, wkład filtracyjny do obudowy zewnętrznej, filtry próżniowe, filtry ciśnieniowe

więcej...

 

opracowanie i treść ©2009 - Zespół muzyczny KOMFORT