Zespół muzyczny KOMFORT

Strona główna  |  Kontakt  |  Mp3 i Video  |  Wesele  |  Studniówka

Zawartość witryny

Tort weselny

  Zespół na wesele KOMFORT
 

     Żadne wesele nie mogłoby się obyć bez tortu weselnego. Tort weselny zwykle ma miejsce tuż przed oczepinami. Goście ustawiają się wkoło, a w środku pozostają Państwo Młodzi, którzy ukroją pierwszy kawałek. Zespół zaczyna grać, gasną wszystkie światła,  a na środek sali wjeżdża przepięknie oświetlony tort.

   Często Młodzi najpierw podają porcję tortu swoim rodzicom i chrzestnym, a także dziadkom, a następnie pozostałym uczestnikom wesela. Czasami sami Młodzi pierwsi zjadają ten pierwszy kawałek. Nie ma tu ścisłej reguły, kto ma otrzymać pierwszy czy drugi kawałek. Ważne jest aby w konsekwencji wszyscy uczestnicy wesela skosztowali tortu weselnego, który jak mówi piosenka ma być taki sam na złote gody.

     Tort weselny może mieć kształt serca, może być piętrowy, mogą go zdobić dwa łabędzie lub czerwone różyczki. Jaki by nie był to ma jedną cechę wspólną - jest słodki.

     Czasami zdarza się, że tort jest podawany zaraz po obiedzie, jednak nie jest to do końca dobry pomysł, ponieważ na pewno po tak sytym posiłku nie każdy z gości będzie miał ochotę jeszcze na tort. Sprawdzone!

     Ciast z pewnością na weselu będzie bardzo wiele, ale tort weselny jest jeden jedyny, i taki który ma tak wyjątkową oprawę. Zatem życzymy wszystkim smacznego!

 

 

 

Na wesele

Zabawy weselne

Oczepiny

Tradycja oczepin, bez których nie może obejść się naprawdę udane wesele. Najlepsze zabawy weselne.

więcej...

Podziękowania

dla rodziców

Czyli o tym, w jaki sposób można podziękować rodzicom, przyjaciołom i gościom za pomoc w przygotowaniu uroczystości, a także za przybycie i wspólną zabawę.

więcej...

Zaprzyjaźnione strony

Sprężarki Pompy Zawory Osuszacze

 

Sprężarki śrubowe, tłokowe, części do sprężarek

Filtry powietrza, filtry oleju, separatory oleju do sprężarek powietrza, konkurencyjne ceny.

Kompletna oferta na pompy perystaltyczne, zatapialne, napowietrzanie, z pierścieniem wodnym

więcej...

EcoFilter.pl

 

Kompletna oferta dla przemysłu i producentów urządzeń, sprężarki śrubowe, zawory spustowe, separatory oleju i wody z kondensatu, akcesoria i części, łopatki grafitowe Becker, Rietschle, filtry powietrza, filtry i separatory oleju

 

Filtry sprężonego powietrza, wkłady filtracyjne, filtry zewnętrzne, patrony, filtry ze stali nierdzewnej, filtry papierowe, filtry poliestrowe, filtry filtracyjne, wkład filtracyjny do obudowy zewnętrznej, filtry próżniowe, filtry ciśnieniowe

więcej...

 

opracowanie i treść ©2009 - Zespół muzyczny KOMFORT