Zespół muzyczny KOMFORT

Strona główna  |  Kontakt  |  Mp3 i Video  |  Wesele  |  Studniówka

Zawartość witryny

Studniówka

Oferta zespołu KOMFORT na Studniówkę

 

 

Zespół KOMFORT to sprawdzony zespół na Studniówkę. Repertuar dla każdego, idealny do zabawy i tańca, a dodatkowo liczne atrakcje i konkursy.

Zaprezentuj nas swoim znajomym, przyjaciołom oraz organizatorom Studniówki.

Tel.: 507 387 337 - Zapytaj o wolny termin

 

Co to jest studniówka?

     Studniówka to "bal  na sto dni przed maturą", Studniówka jest potoczną nazwą tego balu. Odliczając sto dni przed maturą najpopularniejszym miesiącem, w którym studniówka ma miejsce, jest styczeń.

Czym różni się studniówka od innych balów?

    Przede wszystkim to bal dla maturzystów. Na balu tym panuje bardzo wysoki poziom elegancji, który można zaobserwować m.in.  poprzez sposób ubioru uczestników studniówki. Są to zazwyczaj zmysłowe i eleganckie suknie - panie, garnitury lub fraki - panowie.

Jakie są tradycje studniówki?

     Nie ulega wątpliwości, że główną tradycją studniówki jest polonez, który też rozpoczyna bal. Polonez to nic innego jak taniec chodzony. Kobieta wraz z mężczyzna poruszają się charakterystycznymi dla tego tańca korkami naprzód. Generalnie jest to opracowany już wcześniej układ, który maturzyści wybierają odrębnie dla każdej klasy, ćwicząc go na kilku poprzedzających  spotkaniach przeznaczonych na ten cel.

   Nierzadko zdarza się, że o północy maturzyści tańczą tzw. tupanego. Jest to przyśpieszona wersja poloneza często wzbogacona przeróżnymi wstawkami muzycznymi np. muzyka disco czy rock.

    Kolejną tradycją jest zapraszanie przez maturzystów wszystkich nauczycieli, którzy nauczali ich przez cały okres trwania nauki w szkole średniej.

Gimnazjaliści a studniówka

     Obecnie również gimnazjaliści praktykują bal studniówkowy, na sto dni przed Egzaminem Gimnazjalnym.

    Potocznie nazywamy ją - "Gimnazjówka"

    W tym miejscu >>>>> można znaleźć opis zabaw na studniówkę, które przeprowadza zespół muzyczny Komfort.

 

Na wesele

Zabawy weselne

Oczepiny

Tradycja oczepin, bez których nie może obejść się naprawdę udane wesele. Najlepsze zabawy weselne.

więcej...

Podziękowania

dla rodziców

Czyli o tym, w jaki sposób można podziękować rodzicom, przyjaciołom i gościom za pomoc w przygotowaniu uroczystości, a także za przybycie i wspólną zabawę.

więcej...

Zaprzyjaźnione strony

Sprężarki Pompy Zawory Osuszacze

 

Sprężarki śrubowe, tłokowe, części do sprężarek

Filtry powietrza, filtry oleju, separatory oleju do sprężarek powietrza, konkurencyjne ceny.

Kompletna oferta na pompy perystaltyczne, zatapialne, napowietrzanie, z pierścieniem wodnym

więcej...

EcoFilter.pl

 

Kompletna oferta dla przemysłu i producentów urządzeń, sprężarki śrubowe, zawory spustowe, separatory oleju i wody z kondensatu, akcesoria i części, łopatki grafitowe Becker, Rietschle, filtry powietrza, filtry i separatory oleju

 

Filtry sprężonego powietrza, wkłady filtracyjne, filtry zewnętrzne, patrony, filtry ze stali nierdzewnej, filtry papierowe, filtry poliestrowe, filtry filtracyjne, wkład filtracyjny do obudowy zewnętrznej, filtry próżniowe, filtry ciśnieniowe

więcej...

 

opracowanie i treść ©2009 - Zespół muzyczny KOMFORT