Zespół muzyczny KOMFORT

Strona główna  |  Kontakt  |  Mp3 i Video  |  Wesele  |  Studniówka

Zawartość witryny

Przebieg wesela

     Chcielibyśmy zaprezentować Państwu przykładowy przebieg imprezy weselnej.

     Każda impreza tego typu jest inna, niepowtarzalna i wyjątkowa, tak jak jej uczestnicy, dlatego też jej przebieg zależy od bardzo wielu czynników, które zawsze bierzemy pod uwagę. Dostosowujemy się do określonej sytuacji. Nasi klienci mają zróżnicowane wymagania, do których zawsze ustosunkowujemy się ze skutkiem pozytywnym, zapewniając najwyższy komfort zabawy przede wszystkim mając na uwadze gości najważniejszych - Młodą Parę, tak aby wspominali z sentymentem i radością tę ważną dla nich chwilę.

     Mamy wiele koncepcji, w zakresie których przeprowadzamy obsługę muzyczną imprez weselnych, dlatego też przedstawiając poniżej schemat chcielibyśmy zaznaczyć, iż nie jest to ściśle sztywny układ prowadzenia przez nas imprezy, stanowi jedynie pewnego rodzaju przykład, który jest niejako podstawowym filarem niezbędnym do właściwego przebiegu imprezy weselnej.

     Oczywiście na specjalne życzenie wszystko może ulec zasadniczej zmianie, tak aby w pełni odpowiadało oczekiwaniom i wyobrażeniom Pary Młodej. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie i propozycje.

Wyprowadzenie z domu

Wyprowadzenie z domu jest usługą, którą proponujemy opcjonalnie, w zależności od tego, czy Państwo Młodzi już w miejscu zamieszkania chcą uroczyście rozpocząć ceremonię weselną. Dla osób, które wolą dyskretnie, bez rozgłosu i zwracania na siebie uwagi wyjechać do ślubu rezygnujemy z tej opcji. Wyprowadzenie zazwyczaj przeprowadzamy w niedużych miejscowościach, wioskach ale też i w większych miastach. Nasz zespół muzyczny specjalnie dla dodania powagi i wielkości uroczystości tworzy wyjątkowy klimat przy akompaniamencie saksofonu, akordeonu i tamburyna czekając przed domem Pani Młodej na przyjazd Pana Młodego. Gramy skoczne i znane melodie, które znakomicie podkreślają charakter chwili, po czym wprowadzamy Pana Młodego do domu przyszłej Małżonki. Podczas błogosławieństwa gramy w tle pieśń "Serdeczna Matko" lub inną, w zależności od oczekiwań Młodych, które doskonale oddaje znaczenie i powagę sytuacji, nadając jej niezwykłość i niepowtarzalność. Po błogosławieństwie rodzice i przybyli goście wychodzą z domu, a chwilę po nich wraz z muzyką wychodzi Para Młoda. W takt muzyki wszyscy udają się do aut. Zdarza się, że do Kościoła jest kilka metrów, wówczas tworzymy orszak weselny, który towarzyszy Młodej Parze.

Powitanie w domu weselnym

U progu lokalu weselnego staropolskim obyczajem chlebem i solą Państwa Młodych witają ich rodzice. Zapraszamy wszystkich gości do utworzenia dużego koła z Parą Młodą w jego środku. Pan Młody częstuje Panią Młodą szampanem, po czym wszyscy panowie częstują panie szampanem. Następnie wznosimy toast, śpiewając uroczyście i radośnie tradycyjne "sto lat" za zdrowie i pomyślność nowożeńcom, po czym wszyscy udają się do stołów. Po posiłku zachęcamy wszystkich do wzniesienia kolejnego toastu, po czym zapraszamy Państwa Młodych do pierwszego tańca, który otwiera część taneczną uroczystości weselnej.

Pierwszy taniec

Pierwszy taniec, jest oficjalną częścią wesela, która otwiera biesiadowanie. Jest to też wielka chwila dla Państwa Młodych, bowiem w tym też czasie oczy wszystkich uczestników imprezy zwrócone są właśnie na Państwa Młodych. Panuje wówczas niezwykła i uroczysta atmosfera. Specjalnie dla Państwa Młodych gramy piękną piosenkę o miłości, która swoim tekstem i muzyką godnie podkreśla tą chwilę.

Zabawa

Nasz zespół muzyczny posiada bardzo bogaty repertuar muzyczny, który dostosowujemy do uczestników wesela. Gramy dobrze znane piosenki, przy których znakomicie bawią się wszyscy goście. Repertuar jest tak dobrany, że porywa do tańca nawet tych bardzo nieśmiałych, tworząc ciepłą atmosferę przyjaźni i dobrej zabawy. Goście dostają to czego oczekują - doskonałe granie, połączone z zawodowym prowadzeniem wesela.

Set muzyczny

Set muzyczny składa się najczęściej z 10 piosenek i trwa około 45-50 min. Bardzo dbamy o to, by goście dobrze się bawili. Jeżeli zachodzi taka potrzeba "bisujemy" niektóre piosenki, aby w pełni zaspokoić wszelkie oczekiwania.

Biesiadowanie

W godzinach około północnych proponujemy Państwu przepiękne, tradycyjne biesiadowanie. Gramy przy stołach doskonale znane przez wszystkich piosenki biesiadne. Goście świetnie się bawią, śpiewając razem z nami.

Tort weselny

Zwykle przed oczepinami odbywa się krojenie tortu weselnego. Na środek sali wjeżdża tort. Goście tworzą duże koło wokół tortu, natomiast sami Młodzi razem kroją pierwszy kawałek. W tym czasie zespół Komfort gra romantyczną muzykę stosowną do tej chwili.

Oczepiny

Tradycyjne oczepiny opisaliśmy w dziale przeznaczonym specjalnie na wesele. Zapraszamy też do działu Zabawy weselne, w którym opisane są przykładowe zabawy, które przeprowadzamy w trakcie imprezy weselnej. Oczepiny są miłym akcentem każdego wesela.

Podziękowania

Wraz z Młodą Parą przeprowadzamy podziękowania szczególnie dla rodziców, grając specjalnie dla nich dedykowaną piosenkę. Młodzi dziękują za troskę i wychowanie. Goście tworzą duże koło, a w środku tego koła tańczą też w kole rodzice z młodymi. Często jest też tak, że w kole "rodzinnym" tańczą też dziadkowie młodych. Jest to też niezwykle wzniosła chwila, stanowiąca znakomite wspomnienie.

Dalsza zabawa

Gramy, gramy, gramy... Bawimy, bawimy, bawimy...

Zakończenie

Pod koniec biesiady weselnej gramy melodie, które niezauważalnie wyciszają gości. Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim gościom za wspólną zabawę. Życzymy spokojnego, bezpiecznego powrotu do domu i wypoczynku. W miłej atmosferze żegnamy się z Państwem, zapraszając (w opcji) na poprawiny, a także na nasze koncerty.

Na wesele

Zabawy weselne

Oczepiny

Tradycja oczepin, bez których nie może obejść się naprawdę udane wesele. Najlepsze zabawy weselne.

więcej...

Podziękowania

dla rodziców

Czyli o tym, w jaki sposób można podziękować rodzicom, przyjaciołom i gościom za pomoc w przygotowaniu uroczystości, a także za przybycie i wspólną zabawę.

więcej...

Zaprzyjaźnione strony

Sprężarki Pompy Zawory Osuszacze

 

Sprężarki śrubowe, tłokowe, części do sprężarek

Filtry powietrza, filtry oleju, separatory oleju do sprężarek powietrza, konkurencyjne ceny.

Kompletna oferta na pompy perystaltyczne, zatapialne, napowietrzanie, z pierścieniem wodnym

więcej...

EcoFilter.pl

 

Kompletna oferta dla przemysłu i producentów urządzeń, sprężarki śrubowe, zawory spustowe, separatory oleju i wody z kondensatu, akcesoria i części, łopatki grafitowe Becker, Rietschle, filtry powietrza, filtry i separatory oleju

 

Filtry sprężonego powietrza, wkłady filtracyjne, filtry zewnętrzne, patrony, filtry ze stali nierdzewnej, filtry papierowe, filtry poliestrowe, filtry filtracyjne, wkład filtracyjny do obudowy zewnętrznej, filtry próżniowe, filtry ciśnieniowe

więcej...

 

opracowanie i treść ©2009 - Zespół muzyczny KOMFORT