Zespół muzyczny KOMFORT

Strona główna  |  Kontakt  |  Mp3 i Video  |  Wesele  |  Studniówka

Zawartość witryny

Podziękowania

     Stało się już tradycją, że po oczepinach Młodzi składają różne podziękowania. Mają tu miejsce podziękowania dla rodziców, dziadków, podziękowania gościom za przybycie, czy też podziękowania wybranym osobom, które w znaczny sposób przyczyniły się do jakiegoś ważnego wydarzenia.

     Podziękowania dla rodziców to zawsze wzniosła chwila, która nie raz uroniła łzy. Młodzi na ten moment przygotowują kwiaty lub inny pamiątkowy gadżet, a także kilka słów od siebie, którymi wyrażają wdzięczność za trud włożony w ich wychowanie, za cierpliwość, uśmiech i łzy, za to, że zawsze byli, kiedy ich potrzebowali, i  często za pomoc w zorganizowaniu wesela. Następnie następuje wręczenie kwiatów, po czym goście tworzą duże koło a w środku pozostają Młodzi i ich rodzice. Zespół gra właściwą do tej chwili piosenkę np. Cudownych Rodziców mam.

    Bardzo miłym gestem jest także podziękowanie wyjątkowym osobom, które sprawiły coś niezwykłego dla Młodych, lub dla ich rodziny., np. byli obecni i pomogli w chorobie i cierpieniu.

    To Młodzi będą wiedzieć najlepiej komu za co podziękują. A wszyscy dowiedzą się o tym fakcie dopiero po oczepinach :)

Przykładowe podziękowania dla rodziców:

Drodzy Rodzice!


Dziękujemy
Wam z całego serca za trud włożony w nasze wychowanie, za uśmiech, za cierpliwość, za to, że zawsze byliście przy nas, gdy Was potrzebowaliśmy i zawsze mogliśmy na Was liczyć.

To Wy wskazaliście nam drogi, jakimi należy podążać i to dzięki Wam jesteśmy tu dzisiaj razem.

Mamo, Tato ...

DZIĘKUJEMY Wam za wszystko !!!

    

 

Na wesele

Zabawy weselne

Oczepiny

Tradycja oczepin, bez których nie może obejść się naprawdę udane wesele. Najlepsze zabawy weselne.

więcej...

Podziękowania

dla rodziców

Czyli o tym, w jaki sposób można podziękować rodzicom, przyjaciołom i gościom za pomoc w przygotowaniu uroczystości, a także za przybycie i wspólną zabawę.

więcej...

Zaprzyjaźnione strony

Sprężarki Pompy Zawory Osuszacze

 

Sprężarki śrubowe, tłokowe, części do sprężarek

Filtry powietrza, filtry oleju, separatory oleju do sprężarek powietrza, konkurencyjne ceny.

Kompletna oferta na pompy perystaltyczne, zatapialne, napowietrzanie, z pierścieniem wodnym

więcej...

EcoFilter.pl

 

Kompletna oferta dla przemysłu i producentów urządzeń, sprężarki śrubowe, zawory spustowe, separatory oleju i wody z kondensatu, akcesoria i części, łopatki grafitowe Becker, Rietschle, filtry powietrza, filtry i separatory oleju

 

Filtry sprężonego powietrza, wkłady filtracyjne, filtry zewnętrzne, patrony, filtry ze stali nierdzewnej, filtry papierowe, filtry poliestrowe, filtry filtracyjne, wkład filtracyjny do obudowy zewnętrznej, filtry próżniowe, filtry ciśnieniowe

więcej...

 

opracowanie i treść ©2009 - Zespół muzyczny KOMFORT