Zespół muzyczny KOMFORT

Strona główna  |  Kontakt  |  Mp3 i Video  |  Wesele  |  Studniówka

Zawartość witryny

O zespole

Skład zespołu stanowią:

 

Skład zespołu

KASIA

 

wokal, saksofon, konferansjerka

 

Nasza SUPER wokalistka i saksofonistka, z pięknym, mocnym i oryginalnym kobiecym głosem! Dodatkowo swoją piękną grą na saksofonie dodaje kolorów na każdej imprezie

 

AREK

 

 

gitara elektryczna, tamburyno, wokal, konferansjer

 

Nasz wspaniały gitarzysta, który swoją oryginalną i wyjątkową grą na gitarze dodaje niesamowity POWER a przy tym wprowadza niezapomniany klimat na każdej imprezie !

 

 

 

IREK  

instrumenty klawiszowe, akordeon

Nasz fenomenalny klawiszowiec, który znakomicie potrafi dobrać styl każdej piosenki, a podczas biesiady swoją niezwykłą grą na akordeonie porywa wszystkich do wspólnej zabawy !

 

 

 

Jesteśmy z Ostrowca Św. z woj. świętokrzyskiego

 

Jak i co gramy?    

     Zespół muzyczny KOMFORT to trójka zgranej grupy entuzjastów dobrej zabawy o niewyczerpalnych zasobach energii i dobrego humoru. Zespół KOMFORT to osoby pełne młodzieńczego zapału, a repertuar, który gramy  zadowoli uczestnika imprezy w każdym wieku. Wesele, Bal Studniówkowy czy też Sylwester z naszym udziałem to wieczór wielu wspaniałych i niezapomnianych wrażeń oraz wyjątkowego show.

    Wszelkie imprezy artystyczne są naszym wyzwaniem, które podejmujemy z wielkim zaangażowaniem, w sposób kulturalny i odpowiedzialny.
    W naszej ofercie nie zapomnieliśmy również o wszelakich konkursach i zabawach pełnych humoru, oraz obowiązkowej biesiadzie przy stołach z towarzyszeniem instrumentów: Saksofon, Akordeon i Tamburyno.
      Całość dopełnia nasza pasja do muzyki, dzięki której usłyszą Państwo piękne solówki, ciekawe interpretacje piosenek oraz solidne i profesjonalne podejście do każdej imprezy.

     Zespół muzyczny KOMFORT to przepiękne brzmienie saksofonu i gitary solowej, a także ciepły, oryginalny kobiecy wokal. Prowadzimy biesiadę przy stołach, i zabawy, które znakomicie integrują wszystkich uczestników wesela, studniówki czy też Sylwestra. Gramy na terenie a także w obrębie do ok. 200 km od Ostrowca Św. w woj. świętokrzyskim.

    Jeśli poszukujecie Państwo zespołu, który zapewni doskonałą oprawę muzyczną wesela, dancingu, bankietu, balu czy też innych imprez okolicznościowych, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty obsługi muzycznej. Zespół muzyczny Komfort z Ostrowca Św. - ma już swoje wieloletnie doświadczenie. Tworzą go ludzie działający w branży muzycznej od około 10-20 lat. Zespół muzyczny Komfort to nie tylko zespół weselny, to zespół także na sylwestra, studniówki i inne zabawy.

   Obsługujemy imprezy muzyczne, okolicznościowe, wesela w województwie świętokrzyskim a także w województwach ościennych w promieniu do 200 km od Ostrowca Św. Oprawa muzyczna zespołu Komfort jest w 100% profesjonalna. Zapewniamy zawodowe granie, miłą atmosferę i niezapomniane wspomnienia wspaniale przeżytych chwil na Państwa uroczystości. Nasz zespół muzyczny to ludzie związani z muzyką od wielu lat. Mamy bogate doświadczenie muzyczne, wiemy co grać i kiedy grać.

      Muzyka w naszym wykonaniu mówi sama za siebie >>>>>  Pamiętajcie, że dobry zespół muzyczny to sukces udanej imprezy.

    Posiadamy bardzo bogaty repertuar polskiej i światowej muzyki rozrywkowej, to kilkaset utworów o  szerokim wachlarzu stylów muzycznych, piosenek różnych wykonawców, to utwory stare i nowe. Gramy zarówno wielkie niezapomniane hity, jak i utwory mniej znane, ale posiadające swoisty klimat. Zapewniamy świetną zabawę z uczestnikami imprez.

Na wesele

Zabawy weselne

Oczepiny

Tradycja oczepin, bez których nie może obejść się naprawdę udane wesele. Najlepsze zabawy weselne.

więcej...

Podziękowania

dla rodziców

Czyli o tym, w jaki sposób można podziękować rodzicom, przyjaciołom i gościom za pomoc w przygotowaniu uroczystości, a także za przybycie i wspólną zabawę.

więcej...

Zaprzyjaźnione strony

Sprężarki Pompy Zawory Osuszacze

 

Sprężarki śrubowe, tłokowe, części do sprężarek

Filtry powietrza, filtry oleju, separatory oleju do sprężarek powietrza, konkurencyjne ceny.

Kompletna oferta na pompy perystaltyczne, zatapialne, napowietrzanie, z pierścieniem wodnym

więcej...

EcoFilter.pl

 

Kompletna oferta dla przemysłu i producentów urządzeń, sprężarki śrubowe, zawory spustowe, separatory oleju i wody z kondensatu, akcesoria i części, łopatki grafitowe Becker, Rietschle, filtry powietrza, filtry i separatory oleju

 

Filtry sprężonego powietrza, wkłady filtracyjne, filtry zewnętrzne, patrony, filtry ze stali nierdzewnej, filtry papierowe, filtry poliestrowe, filtry filtracyjne, wkład filtracyjny do obudowy zewnętrznej, filtry próżniowe, filtry ciśnieniowe

więcej...

 

opracowanie i treść ©2009 - Zespół muzyczny KOMFORT